Konflikty i nieporozumienia

konflikty-nieporozumienia

Psychoterapia często pokazuje że nie musimy rozstawać się z osobą którą poślubiliśmy ale z ideą którą byliśmy karmieni przez ostatnie 250 lat. Zachodnie rozumienie małżeństwa było takie, że istnieje idealna istota która może zaspokoić wszystkie nasze potrzeby i każde pragnienie.

Musimy zamienić ten romantyczny obraz na tragiczną (a w pewnych momentach komiczną ) świadomość, że każdy człowiek będzie nas frustrował, złościł, irytował doprowadzał do szału i rozczarowywał - a my (bez żadnych złych intencji) będziemy robić mu dokładnie to samo. (de Botton, 2016)

 

Nawet w udanych związkach ludzie spierają się, jeśli jednak pojawia się trudność w przełamaniu własnego oporu, silna uraza, to prowadzona przez nas psychoterapia może ułatwić wyjście naprzeciw partnerowi, uczy rozmawiać mową nieoskarżającą i pozwala nabrać łatwości w  mówieniu o problemach które chcemy rozwiązać w miejsce wywlekania zaległości. Jednocześnie na naszych sesjach znajdujemy również przestrzeń aby pozwolić zamknąć muzeum ran - przepracować skumulowane pretensje i zamienić je na rzecz pielęgnowania bardziej przyjemnych części pary.

Cennik

Forma wsparcia Prowadzących Czas trwania Częstość spotkań Koszt
Psychoterapia par

2

60 minut

1-4 spotkań w miesiącu

400zł

Psychoterapia par

1

60 minut

1-4 spotkań w miesiącu

250zł

Psychoterapia indywidualna

1

50 minut

1 raz w tygodniu

200zł

Konsultacja seksuologiczna pary

1

60 minut

1-4 spotkań w miesiącu

250zł

Konsultacja seksuologiczna indywidualna

1

50 minut

1 raz w tygodniu

200zł

Szkoła dla Rodziców

2

3 godziny

1 raz w tygodniu, 10 spotkań

300/ 200

 

 

W gabinecie można płacić gotówką oraz kartą.

Jeśli potrzebujecie Państwo faktury za sesje, poprosimy o informacje przed wystawieniem paragonu.